Strona główna » Aktualności

Aktualności

Pakiet Przedsiębiorcy przygotowany na obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)
(2016-06-15)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy są przygotowane do obsługi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) i umożliwiają generowanie danych na potrzeby kontroli skarbowych w wymaganej od 1. lipca 2016 roku przez Ministerstwo Finansów formie. Umożliwiają generowanie zarówno plików XML według schematu JPK jak i realizują automatyczną wysyłkę na serwery Ministerstwa zgodnie z wymaganym protokołem wysyłki.

  Więcej informacji


Pakiet Przedsiębiorcy dostosowany i wykorzystujący nowe możliwości Windows 10
(2016-04-05)
Pakiet Przedsiębiorcy jest w pełni dostosowany do Windows 10. Dzięki użyciu nowoczesnych kompilatorów możliwości nowego systemu są wykorzystane przez co nasze oprogramowanie jest maksymalnie wydajne i stabilne. Dzięki zastosowanym mechanizmom Pakiet Przedsiębiorcy pracuje również na starszych systemach takich jak Windows XP, Vista, 7 i 8.

  Więcej informacji


Wzbogacenie strony o przydatne narzędzia
(2015-09-15)
Nasza strona www została wzbogacona o darmowe narzędzia przydatne na co dzień w każdej firmie. Są to tabele i wskaźniki, ale przede wszystkim wyszukiwarki i kalkulatory. Wśród narzędzi można znaleźć np. kalkulatory płacowe, tabele ze składkami ZUS, kursy walut, wyszukiwarki firm, itd. itp.

  Więcej informacji


Aplikacja internetowa eFaktura24
(2015-01-26)
W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową, niezależną usługę eFaktura24.pl. Jest to program do fakturowania on-line działający w przeglądarce internetowej. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z aplikacji na każdym urządzeniu wyposażonym w Internet i przeglądarkę.

  Więcej informacji


Kreator Pism
(2014-08-28)
Po długiej przerwie została ponownie udostępniona Użytkownikom aplikacja Kreator Pism. Służy ona do szybkiego generowana pism, np. urzędowych. Wystarczy wpisać treść pisma, a program sam zadba o odpowiednie rozmieszczenie treści zgodnie z przyjętymi normami i zasadami nadając pismu właściwą estetykę.

  Więcej informacji


Nowy program w ofercie
(2014-04-10)
Od dziś oficjalnie udostępniony został do pobrania program Pakiet Przedsiębiorcy Terminarz Kontaktowy. Jest to program typu CRM do zarządzania relacjami z klientami, kontaktami, czasem osobistym oraz do masowego rozsyłania mailingów.

  Więcej informacji


Sprzedaż i Magazyn w katalogu Allegro
(2014-03-21)
Program Sprzedaż i Magazyn znalazł się w katalogu Allegro z aplikacjami wspierającymi interfejs Allegro WebAPI. Allegro WebAPI to usługa sieciowa, która umożliwia wymianę informacji między zasobami Allegro a, oprogramowaniem zewnętrznym.

  Więcej informacji


Nowa strona www.pakietprzedsiebiorcy.pl
(2014-03-01)
W dniu dzisiejszym uruchomiona została nowa strona internetowa funkcjonująca pod domeną www.pakietprzedsiebiorcy.pl. Nowa strona kładzie większy nacisk na czytelność oraz ergonomię. Uwzględnia również wszelkie nowe trendy panujące w Internecie.

  Więcej informacji


Integracja z Allegro WebAPI
(2013-12-31)
Dziś ukazała się wersja programu Sprzedaż i Magazyn obsługująca interfejs Allegro WebAPI. Dzięki temu możliwe jest szybkie fakturowanie transakcji z Allegro. Funkcjonalność kierowana jest do Użytkowników prowadzących sprzedaż za pośrednictwem Allegro.

  Więcej informacji


Integracja z bazą CEIDG
(2013-10-01)
Nasze programy zostały zintegrowane z bazą danych CEIDG. Dzięki temu możliwe jest szybkie wprowadzanie kontrahentów. Wystarczy podać numer NIP, a program sam pobierze z Internetu pozostałe, zawsze aktualne, dane kontrahenta.

  Więcej informacji


Pakiet Przedsiębiorcy w dobreprogramy.pl
(2013-07-15)
Od dziś programy Pakiet Przedsiębiorcy znajdują się w zasobach portalu dobreprogramy.pl. Jest to portal skupiający się na publikowaniu materiałów związanych z nowymi technologiami, sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.

  Więcej informacji


Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2013
(2013-07-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.

  Więcej informacji


Zmiany zasad fakturowania od 2013 roku
(2013-01-17)
W dniu 1. stycznia 2013 roku zaczęła obowiązywać znowelizowana ustawa dotycząca zasad wystawiania faktur. Wiele rzeczy związanych z fakturowaniem zostało znacznie uproszczonych. Nasze programy Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT oraz Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn zostały dostosowane do aktualnych przepisów.

  Więcej informacji


Kadry i Płace - nowy program do pobrania
(2012-12-01)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Kadry i Płace. Jest to program służący do prowadzenia ewidencji pracowników, wyliczania wynagrodzeń, generowania list płac, itd.

  Więcej informacji


Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 07/2012
(2012-07-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.

  Więcej informacji


Wprowadzenie wersji 2.x.x
(2012-03-01)
Kolejne wersje naszych programów otrzymają numery wersji rozpoczynające się od 2.x.x. Wynika to ze zmiany kompilatora w której budowane są nasze programy. Wraz ze zmianą programy zyskają nowocześniejszy wygląd niektórych elementów oraz możliwość zmiany "skórek" programu.

  Więcej informacji


Pakiet Przedsiębiorcy w PC-WORLD 02/2012
(2012-02-01)
Programy Pakiet Przedsiębiorcy zostały opisane i wysoko ocenione w najnowszym numerze miesięcznika PC-WORLD. Na płycie DVD dołączanej do magazynu znalazły się również Instalatory naszych programów.

  Więcej informacji


Artykuł o Budżecie Domowym w PC-WORLD
(2011-10-01)
Nasz program Budżet Domowy został opisany w numerze 10/2011 miesięcznika PC-WORLD. Artykuł dotyczył porównania dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie kontroli wydatków domowych.

  Więcej informacji


Wprowadzenie programów mobilnych
(2011-07-05)
Dla mobilnych Użytkowników, którzy często przemieszczają się pomiędzy firmą, domem, a klientem oraz którzy cenią sobie bezpieczeństwo i poufność danych i którzy w każdej chwili chcą mieć wgląd do swoich danych i możliwość korzystania z aplikacji mamy do zaoferowania programy w wersjach portable na Pendrive. Więcej o programach mobilnych

  Więcej informacji


Sprzedaż i Magazyn - nowy program do pobrania
(2011-02-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Sprzedaż i Magazyn. Jest to program służący do obsługi sprzedaży wraz z magazynem przeznaczony dla firm będących płatnikami VAT oraz dla zwolnionych z VAT. Pełen opis programu Sprzedaż i Magazyn Pobierz program Sprzedaż i Magazyn

  Więcej informacji


Mała Księ™gowość‡ - nowy program do pobrania
(2010-09-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program "Mała Księgowość". Jest to program pozwalający na prowadzenie księgowości w formie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałtu Ewidencjonowanego. Program pozwala na obsługę nieograniczonej ilości firm dzięki czemu czyni go przydatnym dla niewielkich biur rachunkowych. Pełen opis programu Mała Księgowość Pobierz program Mała Księgowość

  Więcej informacji


Uruchomienie zintegrowanego systemu zgłoszeń
(2010-08-24)
Nasze programy zostały wyposażone w system szybkiego zgłaszania błędów oraz sugestii nowych funkcjonalności. W menu głównym Pomoc wprowadzono dwie nowe opcje "Zgłoś błąd" oraz "Zaproponuj nową funkcjonalność". Wybranie opcji powoduje otwarcie okna przeglądarki internetowej z odpowiednim formularzem kontaktu. Formularz zawiera od razu wypełnione odpowiednie pola zawierające informacje o programie i numerze wersji. W przypadku zgłoszeń dokonywanych przez zarejestrowanych Użytkowników wypełnione są również automatycznie pola kontaktowe. Tak zgłoszone błędy i sugestie trafiają od razu do osób odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych programów i dbających o ich jakość. Wprowadzenie tej unikalnej innowacji ma na celu przyśpieszenie i usprawnienie realizacji zgłoszeń o błędach i nowych opcjach.

  Więcej informacji


Publikacja oprogramowania przez IDG
(2010-08-10)
Programy produkowane i rozwijane przez Fineco Software znalazły się w zasobach portalu IDG. IDG Poland (International Data Group Poland S.A.) to polski oddział międzynarodowego, największego na świecie koncernu wydawniczego w branży komputerowej - International Data Group - wydającego 300 czasopism w ponad 80 krajach świata. W Polsce IDG wydaje czaspopisma: - tygodnik Computerworld, wraz z Raportami Computerworld (między innymi Computerworld TOP 200 - Polski Rynek Informatyczny i Telekomunikacyjny) - magazyny kadry zarządzającej CXO media: CEO, CFO, CIO, CMO i CSO - miesięcznik PC World Komputer, wraz z wydaniami specjalnymi PC World Komputer Extra i PC World Komputer Special - miesięcznik NetWorld - miesięcznik Digit - miesięcznik Kino Domowe DVD - miesięcznik GameStar (zawieszony) - periodyk Zoom (zawieszony) Jest również właścielem serwisów internetowych: - storagestandard.pl - serwis poświęcony profesjonalnym rozwiązaniom pamięci masowych - Internet Standard - IT Partner - JobUniverse - serwis rekrutacyjny dla branży IT - Informator IT - Fotografia - CyberJoy - Cyber - IDG TV Serwis IDG, który publikuje nasze oprogramowanie to pierwszy polski portal IT znajdujący się w top 20 polskich serwisów online. Witryny należące do wydawnictwa docierają do ponad 2 mln użytkowników (wg danych Megapanel PBI/Gemius). (źródło Wikipedia)

  Więcej informacji


Ryczałt - nowy program do pobrania
(2010-04-15)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Ryczałt. Przeznaczony jest on dla firm rozliczających podatek dochodowy miesięcznie lub kwartalnie w oparciu o podatkową ryczałt ewidencjonowany. Jest on w pełni zintegrowany z naszymi programami Pakiet Przedsiębiorcy - Rachunek oraz Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i spostrzeżenia. Pełen opis programu Ryczałt Pobierz program Ryczałt

  Więcej informacji


Pakiet Przedsię™biorcy w zasobach sciagnij.pl
(2010-03-22)
Programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy znalazły się w zasobach portalu sciagnij.pl. Jest to serwis internetowy poświęcony tematyce oprogramowania należący do spółki medialnej Agora (wydawca m.in. \"Gazety Wyborczej\").

  Więcej informacji


Księ™ga - nowy program do pobrania
(2010-03-11)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program - Księga. Przeznaczony jest on dla firm rozliczających podatek dochodowy miesięcznie lub kwartalnie w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów. Jest on w pełni zintegrowany z naszymi programami Pakiet Przedsiębiorcy - Rachunek oraz Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i spostrzeżenia. Pełen opis programu Księga Pobierz program Księga

  Więcej informacji


Terminarz kontaktowy - nowy program do pobrania
(2009-12-21)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program "Terminarz Kontaktowy". Jest to aplikacja typu CRM przeznaczona do zarządzania kontaktami oraz relacjami z klientami.

  Więcej informacji


Wysoka ocena Budżetu Domowego w CHIPie
(2009-12-18)
Program Budżet Domowy uzyskał same celujące oceny w recenzji sporządzonej przez magazyn CHIP w numerze 01/2010. Został również dołączony do płyty DVD sprzedawanej wraz z czasopismem. Pełna treść artykułu znajduje się na 74. stronie najnowszego numeru.

  Więcej informacji


Kreator Pism - nowy program do pobrania
(2009-10-20)
Od dziś udostępniono Użytkownikom nowy program "Kreator Pism". Jest to aplikacja wspomagająca przygotowywanie pism urzędowych. Pozwala w błyskawiczny sposób tworzyć profesjonalnie wyglądające pisma do Urzędów lub do Partnerów Handlowych bez znajomości edytorskich zasad tworzenia tego typu dokumentów.

  Więcej informacji


Budżet Domowy - nowy program do pobrania
(2009-03-13)
Od dziś udostępniono użytkownikom nowy program - Budżet Domowy. Jest to aplikacja służąca do ewidencjonowania i planowania wydatków domowych. Dzięki swojej elastyczności znajdzie zastosowanie niemal w każdym gospodarstwie domowym. Pełen opis programu Budżet Domowy Pobierz program Budżet Domowy

  Więcej informacji


Artykuł o Wirtualnym Inwestorze w interia.pl
(2007-12-22)
Aplikacja Wirtualny Inwestor została opisana w jednym z największych polskich portali internetowych interia.pl. Z pełną treścią artykułu możesz zapoznać się klikając w ten link. Interia.pl to istniejący od 1999 r. ogólny portal internetowy, prowadzony przez spółkę akcyjną INTERIA.PL S.A., należącą w całości do grupy Bauer Media poprzez spółki zależne.

  Więcej informacji


Wirtualny Inwestor w czasopiśmie NEXT
(2007-10-01)
Wirtualny Inwestor został opublikowany na płycie DVD dołączonej do pierwszego numeru nowego miesięcznika NEXT. Jest to miesięcznik komputerowy wydawany przez Wydawnictwo Bauer.

  Więcej informacji


Wirtualny Inwestor w dobreprogramy.pl
(2007-07-29)
Wirtualny Inwestor znalazł się w zasobach największego oraz najbardziej prestiżowego polskiego vortalu z legalnym oprogramowaniem www.dobreprogramy.pl. Uzyskał on wysoką ocenę Redakcji oraz Użytkowników. Aby przejść na podstronę zawierającą opis kliknij w ten link. W grudniu 2005 roku w teście serwisów z programami "Programy za darmo" magazynu Komputer Świat vortal został oceniony najwyżej spośród polskich serwisów oferujących bazę oprogramowania. Informacje na temat serwisu pojawiały się także w innych magazynach (m.in. PC Format, Komputer Świat Ekspert, Dziennik, Świat Kobiety). Na aktualność z wortalu powoływano się również na antenie TVN24 oraz TVN CNBC Biznes. Obecnie vortal odwiedza 5 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie generując w tym samym czasie około 30 milionów odsłon. Odbiorcami portalu są głównie osoby zainteresowane tematyką komputerową lub posiadające doświadczenie w pracy z nimi. (źródło Wikipedia)

  Więcej informacji


Udostępnienie strony www poświęconej wyłącznie Wirtualnemu Inwestorowi
(2007-02-17)
W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy stronę http://w20.pl. Na stronie można znaleźć zawsze aktualne informacje o programie oraz pobrać najnowszą wersję. Ponadto strona zawiera sekcję "Materiały edukacyjne" zawierającą fragmentu e-booków poświęconych tematyce inwestycyjnej. Zapraszamy do odwiedzenia strony http://w20.pl.

  Więcej informacji